SANOK → KROSNO → JASŁO → WARSZAWA

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
SANOK
(plac PSK ul. Dworcowa 5)
04:2008:3014:0022:50
KROSNO
(Dworzec PKS st. 8)
05:0009:3015:0023:50
JASŁO
(ul. Lwowska)
05:2009:5015:2000:10
WARSZAWA
(Dworzec Zachodni St. 7)
11:0015:3021:0005:50
Przystanek końcowcy

W TRASIE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Nie
Nie

WARSZAWA → JASŁO → KROSNO → SANOK

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
WARSZAWA
(Dworzec Zachodni st. 7)
06:3013:0016:4520:00
JASŁO
(ul. Lwowska)
12:1018:4022:2501:40
KROSNO
(Dworzec PKS st. 8)
12:3019:0022:4502:00
SANOK
(plac PSK ul. Dworcowa 5)
13:3020:0023:4503:00
Przystanek końcowcy
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pon
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon

MIELEC → WARSZAWA

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
MIELEC
(plac Ruch ul. Głowackiego 5)
01:2006:5011:2016:50
WARSZAWA
(Dworzec Zachodni st. 7)
05:2010:5015:2020:50
Przystanek końcowcy
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

W TRASIE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pon
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Nie

WARSZAWA → MIELEC

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
WARSZAWA
(Dworzec Zachodni st. 7)
06:3013:0016:4520:00
MIELEC
(plac Ruch ul. Głowackiego 5)
10:3017:0020:4500:00
Przystanek końcowcy
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pon
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon

USTRZYKI DOLNE → USTRZYKI DOLNE → USTJANOWA → STEFKOWA → OLSZANICA → UHERCE MINERALNE → LESKO → LESKO → ZAGÓRZ → ZAGÓRZ → SANOK → SANOK → SANOK → SANOK → SANOK → DŁUGIE → ZARSZYN → BESKO → RYMANÓW ZDRÓJ → RYMANÓW ZDRÓJ → RYMANÓW → IWONICZ ZDRÓJ → IWONICZ → MIEJSCE PIASTOWE → KROSNO → POTOK → MODERÓWKA → SZEBNIE → ZIMNA WODA → WARZYCE → JASŁO → JASŁO → KOŁACZYCE → BRZOSTEK → PILZNO → KRAKÓW

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
Kurs
V
Kurs
VI
Kurs
VII
Kurs
VIII
USTRZYKI DOLNE
(Dworzec)
03:0004:0005:5007:5009:2511:5013:5015:50
USTRZYKI DOLNE
(Przedmieście)
03:0104:0105:5107:5109:2611:5113:5115:51
USTJANOWA
03:0604:0605:5607:5609:3111:5613:5615:56
STEFKOWA
03:1104:1106:0108:0109:3612:0114:0116:01
OLSZANICA
03:1704:1706:0708:0709:4212:0714:0716:07
UHERCE MINERALNE
03:2204:2206:1208:1209:4712:1214:1216:12
LESKO
(Osiedle)
03:2704:2706:1708:1709:5212:1714:1716:17
LESKO
(ul. Piłsudzkiego)
03:3004:3006:2008:2009:5512:2014:2016:20
ZAGÓRZ
(Plac Obrońców Węzła Zagórskiego)
03:4004:4006:3008:3010:0512:3014:3016:30
ZAGÓRZ
(Osiedle)
03:4204:4206:3208:3210:0712:3214:3216:32
SANOK
(ul. Lipińskiego (Autosan))
03:4704:4706:3708:3710:1212:3714:3716:37
SANOK
(ul. Dworcowa)
04:0005:0006:4508:4510:2012:4514:4516:45
SANOK
(ul. Dmowskiego - Staszica)
04:0205:0206:4708:4710:2212:4714:4716:47
SANOK
(ul. Rymanowska - Cmentarz)
04:0305:0306:4808:4810:2312:4814:4816:48
SANOK
(ul. Krakowska - Dąbrówka)
04:0505:0506:5008:5010:2512:5014:5016:50
DŁUGIE
04:1305:1306:5808:5810:3312:5814:5816:58
ZARSZYN
(Dworzec PKP)
04:1505:1507:0009:0010:3513:0015:0017:00
BESKO
04:1905:1907:0409:0410:3913:0415:0417:04
RYMANÓW ZDRÓJ
(Góra)
04:3005:3007:1509:1510:5013:1515:1517:15
RYMANÓW ZDRÓJ
04:3105:3107:1609:1610:5113:1615:1617:16
RYMANÓW
04:3505:3507:2009:2010:5513:2015:2017:20
IWONICZ ZDRÓJ
04:4305:4307:2809:2811:0313:2815:2817:28
IWONICZ
04:4705:4707:3209:3211:0713:3215:3217:32
MIEJSCE PIASTOWE
04:5105:5107:3609:3611:1113:3615:3617:36
KROSNO
(Dworzec PKS (stanowisko 8))
05:0006:0007:5009:5011:3014:0016:0018:00
POTOK
(Góra)
05:0606:0607:5609:5611:3614:0616:0618:06
MODERÓWKA
05:1006:1008:0010:0011:4014:1016:1018:10
SZEBNIE
05:1206:1208:0210:0211:4214:1216:1218:12
ZIMNA WODA
05:1406:1408:0410:0411:4414:1416:1418:14
WARZYCE
(ul. Bieszczadzka)
05:1606:1608:0610:0611:4614:1616:1618:16
JASŁO
(ul. Lwowska (Szpital))
05:2006:2008:1010:1011:5014:2016:2018:20
JASŁO
(ul. 17-go Stycznia)
05:2106:2108:1110:1111:5114:2116:2118:21
KOŁACZYCE
05:3006:3008:2010:2012:0014:3016:3018:30
BRZOSTEK
05:4006:4008:3010:3012:1014:4016:4018:40
PILZNO
(Zajezdnia)
05:5506:5508:4510:4512:2514:5516:5518:55
KRAKÓW
(Dworzec MDA ul. Bosacka)
07:4508:4510:3512:3514:1516:4518:4520:45
Przystanek końcowcy
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

W TRASIE

W TRASIE

W TRASIE

W TRASIE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

W TRASIE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pią
Sob
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pią
Nie

KRAKÓW → PILZNO → BRZOSTEK → KOŁACZYCE → JASŁO → JASŁO → WARZYCE → ZIMNA WODA → SZEBNIE → MODERÓWKA → POTOK → KROSNO → MIEJSCE PIASTOWE → IWONICZ → IWONICZ ZDRÓJ → RYMANÓW → RYMANÓW ZDRÓJ → RYMANÓW ZDRÓJ → BESKO → ZARSZYN → DŁUGIE → SANOK → SANOK → SANOK → SANOK → SANOK → ZAGÓRZ → ZAGÓRZ → LESKO → LESKO → UHERCE MINERALNE → OLSZANICA → STEFKOWA → USTJANOWA → USTRZYKI DOLNE → USTRZYKI DOLNE

Przystanek startowy
Kurs
I
Kurs
II
Kurs
III
Kurs
IV
Kurs
V
Kurs
VI
Kurs
VII
Kurs
VIII
KRAKÓW
(Dworzec MDA ul. Bosacka)
08:1010:0012:2015:0017:0018:1519:3021:30
PILZNO
(Zajezdnia)
10:0011:5014:1016:5018:5020:0521:2023:20
BRZOSTEK
10:1512:0514:2517:0519:0520:2021:3523:35
KOŁACZYCE
10:2512:1514:3517:1519:1520:3021:4523:45
JASŁO
(ul. 17-go Stycznia)
10:3412:2414:4417:2419:2420:3921:5423:54
JASŁO
(ul. Lwowska (Szpital))
10:3512:2514:4517:2519:2520:4021:5523:55
WARZYCE
(ul. Bieszczadzka)
10:3912:2914:4917:2919:2920:4421:5923:59
ZIMNA WODA
10:4112:3114:5117:3119:3120:4622:0100:01
SZEBNIE
10:4312:3314:5317:3319:3320:4822:0300:03
MODERÓWKA
10:4512:3514:5517:3519:3520:5022:0500:05
POTOK
(Góra)
10:4912:3914:5917:3919:3920:5422:0900:09
KROSNO
(Dworzec PKS stanowisko 8)
10:5512:4515:0517:4519:4521:0022:1500:15
MIEJSCE PIASTOWE
11:0412:5415:1417:5419:5421:0922:2400:24
IWONICZ
(Skrzyżowanie)
11:0812:5815:1817:5819:5821:1322:2800:28
IWONICZ ZDRÓJ
(Plac Oczki)
11:1213:0215:2218:0220:0221:1722:3200:32
RYMANÓW
11:2013:1015:3018:1020:1021:2522:4000:40
RYMANÓW ZDRÓJ
11:2413:1415:3418:1420:1421:2922:4400:44
RYMANÓW ZDRÓJ
(Góra)
11:2513:1515:3518:1520:1521:3022:4500:45
BESKO
11:3613:2615:4618:2620:2621:4122:5600:56
ZARSZYN
(Dworzec PKP)
11:4013:3015:5018:3020:3021:4523:0001:00
DŁUGIE
(Długie I)
11:4213:3215:5218:3220:3221:4723:0201:02
SANOK
(ul. Krakowską - Dąbrówka)
11:5013:4016:0018:4020:4021:5523:1001:10
SANOK
(ul. Rymanowska - Cmentarz)
11:5213:4216:0218:4220:4221:5723:1201:12
SANOK
(ul. Staszica - Wierchy)
11:5313:4316:0318:4320:4321:5823:1301:13
SANOK
(ul. Dworcowa)
11:5513:4516:0518:4520:4522:0023:1501:15
SANOK
(ul. Lipińskiego - Autosan)
11:5813:4816:0818:4820:4822:0323:1801:18
ZAGÓRZ
(Osiedle)
12:0313:5316:1318:5320:5322:0823:2301:23
ZAGÓRZ
(Plac Obrońców Węzła Zagórskiego)
12:0513:5516:1518:5520:5522:1023:2501:25
LESKO
(ul. Piłsudzkiego 48)
12:1514:0516:2519:0521:0522:2023:3501:35
LESKO
(Miasto)
12:1814:0816:2819:0821:0822:2323:3801:38
UHERCE MINERALNE
12:2314:1316:3319:1321:1322:2823:4301:43
OLSZANICA
12:2814:1816:3819:1821:1822:3323:4801:48
STEFKOWA
12:3414:2416:4419:2421:2422:3923:5401:54
USTJANOWA
12:3914:2916:4919:2921:2922:4423:5901:59
USTRZYKI DOLNE
(Rynek)
12:4414:3416:5419:3421:3422:4900:0402:04
USTRZYKI DOLNE
(Dworzec PKP)
12:4514:3516:5519:3521:3522:5000:0502:05
Przystanek końcowcy
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

W TRASIE

W TRASIE

KURSUJE

KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE

KURSUJE
DZISIAJ
NIE
KURSUJE
Dni kursowania Pią
Sob
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
Pią
Nie

© 2017 Ticket-Tours.eu v1.0